Evening Lights

Ця романтична вечеря була створена як побачення-сюрприз на річницю весілля. Погодьтеся, отримати такий подарунок на річницю – це просто мрія!😍

Місцем проведення було обрано затишну локацію в центрі Києва. Територія ресторану розмістилася на маленьких і закритих від сторонніх очей пагорбах, що надавало цій вечері ще більшого усамітнення і затишку.

Оскільки цього дня дощило – локацію ми розмістили під наметом. Намет ми прикрасили гірляндами з лампочок, потужність яких була зведена до мінімуму. що надавало особливої теплої атмосфери та дозволяло повністю забути про дощ навколо.

Для столу ми підібрали приголомшливу оксамитову скатертину в поєднанні з пудровим тейблранером з невагомої тканини. Для індивідуального сервірування – ми продумали кожну крихітну деталь та поєднували неймовірні тарілки з мармурового скла із золотим кантом та фактурні керамічні тарілки з птахами. А шовкові серветки двох відтінків опоясували витончені вінтажні кільця, прикрашені гілочкою евкаліпта. Сервірування також доповнили витончені прибори чорно-золотого кольору, а також  келихи з кришталевого скла.

Для центральної композиції ми використовували поєднання садових троянд, евкаліпту та гілочок пампасної трави. На додачу до цього, прикрасили стіл вінтажними латунними свічниками.

Ми також обплели ковані ґрати невидимо-тонкою гірляндою, яка у темряві створювала ефект зоряного сяйва. А шлях до намету прикрасили безліччю свічок, які м’яко потріскували від вологого повітря і створювали неймовірну атмосферу для цього неймовірно романтичного побачення.

 

_____________________________

Декор Rafinad Decor

Фото Андрій Бочка